Dodany: 2011-09-26 12:15:25
 

Kim jest architektZanim zaczniemy budowę domu, najpierw prze wiele miesięcy szukamy idealnego projektu, który spełni nasze oczekiwania. Aby jednak projekt był w pełni nam odpowiadający – musimy zdecydować się najczęściej na projekt, który robiony jest specjalnie pod nas.

 

Aby projekt był idealnie robiony pod nas musimy naleźć wykonawcę jakim jest architekt szczecin. Architekt szczecin to osoba, która nie tylko odpowiedzialna jest za projekt naszego domu, ale również za dopasowanie go do naszej działki – miejsca, w którym projekt miałby być zrealizowany. 

 

Architekt szczecin to osoba, która ukończyła studia z zakresu architektury, otrzymała odpowiednie pozwolenia do wykonywania zawodu oraz tworzy projekty na zasadzie swoich, własnych obliczeń, a więc do których ma pełne prawo autorskie. Architekt szczecin to pierwsza osoba, do której drzwi zapukać musimy starając się spełnić nasze marzenia i wybudować dom naszych snów. To on odpowiada za ewentualne błędy projektowe, które mamy prawo odliczyć od kwoty jaką zapłaciliśmy za projekt..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest architekt
Nick: